TARDIS (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Node types
ru: Типы материалов

en: January
ru: января

en: February
ru: февраля

en: March
ru: марта

en: April
ru: апреля

en: May
ru: Май

en: June
ru: июня

en: July
ru: июля

en: August
ru: августа

en: September
ru: сентября

en: October
ru: октября

en: November
ru: ноября

en: December
ru: декабря

en: months
ru: месяцы

en: Languages
ru: Языки

en: names
ru: названия

en: No link
ru: Ссылки нет

en: Normal link
ru: Обычная ссылка

en: Accordion
ru: Аккордеон

en: Custom link
ru: Собственная ссылка
