Tarpit (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Number of links
de: Anzahl der Links

en: Spam control
de: Spamkontrolle

en: Blocks
de: Blöcke

en: Number of words
de: Anzahl der Wörter
