Tarpit (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Number of links
fr: Nombre de liens

en: Spam control
fr: Contrôle du pollupostage

en: Blocks
fr: Blocs

en: Number of words
fr: Nombre de mots
