Tarpit (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Number of links
uk: Кількість посилань

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: Blocks
uk: Блоки

en: Number of words
uk: Кількість слів
