Tarpit (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Number of links
be: Колькасць спасылак

en: Spam control
be: Абарона ад спаму

en: Blocks
be: Блокі

en: Banned IP address %ip
be: Заблакаваны IP-адрас %ip
