Tarpit (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Spam control
ru: Защита от спама

en: Blocks
ru: Блоки

en: Banned IP address %ip
ru: IP-адрес %ip заблокирован

en: Number of words
ru: Количество слов
