Tarpit (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Number of links
nl: Aantal links

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: Blocks
nl: Blokken

en: Banned IP address %ip
nl: Uitgesloten IP-adres %ip
