Tarski (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: Footer
am: ግርጌ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›
