Tarski (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Pages
el: Σελίδες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: up
el: επάνω

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Forum
el: Φόρουμ

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: on
el: ανοικτό

en: by
el: από

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Post new comment
el: Υποβολή νέου σχολίου

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Submitted by !username on !datetime
el: Υποβλήθηκε από !username στις !datetime.

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Footer first column
el: Υποσέλιδο πρώτη στήλη

en: Footer second column
el: Υποσέλιδο δεύτερη στήλη

en: Footer third column
el: Υποσέλιδο τρίτη στήλη

en: Footer fourth column
el: Υποσέλιδο τέταρτη στήλη
