Tarski (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Pages
ja: ページ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: up
ja: 上

en: Go to parent page
ja: 親ページへ移動

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Last post
ja: 最終投稿

en: Footer
ja: フッター

en: Forum
ja: フォーラム

en: ‹ previous
ja: ‹ 前

en: next ›
ja: 次 ›

en: Topics
ja: トピック

en: Posts
ja: 投稿

en: by
ja: 投稿者

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Post new comment
ja: 新しいコメントの投稿

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: First sidebar
ja: 最初のサイドバー

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Submitted by !username on !datetime
ja: 作成者:!username 作成日:!datetime

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: Footer first column
ja: フッターの最初のカラム

en: Footer second column
ja: フッター　2番目のカラム

en: Footer third column
ja: フッター　3番目のカラム

en: Footer fourth column
ja: フッター　4番目のカラム
