Tarski (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Home
mr: स्वगृह

en: Pages
mr: पाने

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: up
mr: वर

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Forum
mr: चर्चा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Topics
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Post new comment
mr: नवीन प्रतिक्रिया द्या
