Tarski (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Pages
sk: Stránky

en: Content
sk: Obsah

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: up
sk: hore

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Footer
sk: Päta

en: Forum
sk: Fórum

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: by
sk: napísal

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Post new comment
sk: Poslať nový komentár

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Footer first column
sk: Prvý stĺpec päty

en: Footer second column
sk: Druhý stĺpec päty

en: Footer third column
sk: Tretí stĺpec päty

en: Footer fourth column
sk: Štvrtý stĺpec päty
