Tarski (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Home
vi: Trang chủ

en: Pages
vi: Các trang

en: Content
vi: Nội dung

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: up
vi: lên

en: Go to parent page
vi: Đến trang cha

en: Go to next page
vi: Đến trang kế sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Last post
vi: Bài gửi cuối

en: Footer
vi: Phần chân

en: Forum
vi: Diễn đàn

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: Topics
vi: Chủ đề

en: Posts
vi: Số bài gửi

en: by
vi: bởi

en: Post new comment
vi: Bình luận

en: Page bottom
vi: Cuối trang
