Tarski (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Go to previous page
be: Да папярэдняе старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсьці да бацькоўскае старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнае старонкі

en: Last post
be: Апошні допіс

en: Forum
be: Форум

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: by
be: аўтар:

en: Post new comment
be: Дапісаць новы камэнтар

en: sort ascending
be: сартоўка паводле павелічэньню

en: sort descending
be: сартоўка паводле памяньшэньню
