Tarski (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Pages
gl: Páxinas

en: Content
gl: Contido

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: up
gl: arriba

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Last post
gl: Última entrada

en: Footer
gl: Pé

en: Forum
gl: Foro

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Topics
gl: Temas

en: by
gl: por

en: 1 comment | @count comments
gl[0]: 1 comentario
gl[1]: @count comentarios

en: Post new comment
gl: Enviar un novo comentario

en: sort ascending
gl: arranxar ascendente

en: sort descending
gl: arranxar descendente
