Tarski (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Content
km: មាតិកា

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: up
km: ​ឡើង​លើ

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Forum
km: វេទិកា

en: ‹ previous
km: ‹ មុន​

en: next ›
km: បន្ទាប់​ ›

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: by
km: តាម​​

en: 1 comment | @count comments
km[0]: មតិយោបល់ @count

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Post new comment
km: ប្រកាស​មតិយោបល់​ថ្មី

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: sort ascending
km: តម្រៀប​តាម​លំដាប់​ឡើង

en: sort descending
km: តម្រៀប​តាម​លំដាប់​ចុះ

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Submitted by !username on !datetime
km: បាន​ដាក់​ស្នើ​ដោយ​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
