Tarski (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content
lt: Turinys

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Forum
lt: Forumas

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: by
lt: pagal

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count[2] komentarų

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Post new comment
lt: Skelbti naują komentarą

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: sort ascending
lt: didėjančia tvarka

en: sort descending
lt: mažėjančia tvarka

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Footer first column
lt: Poraštės pirmas stulpelis

en: Footer second column
lt: Poraštės antras stulpelis

en: Footer third column
lt: Poraštės trečias stulpelis

en: Footer fourth column
lt: Poraštės ketvirtas stulpelis
