Tarski (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Home
ne: गृह

en: Pages
ne: पृष्ठहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुस

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुस

en: Help
ne: सहायता

en: Forum
ne: फोरम
