Tarski (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: up
bo: ཡར

en: Go to parent page
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་ངོས་སུ་འགྲོ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: 1 comment | @count comments
bo[0]: དཔྱད་གཏམ་@count

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Submitted by !username on !datetime
bo: !datetime་ཐོག་!username་ཡིས་ཡར་སྤྲད་པ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Footer first column
bo: ཤོག་ངོས་འདབས་ཀྱི་བསྟར་པ་དང་པོ

en: Footer second column
bo: ཤོག་ངོས་འདབས་ཀྱི་བསྟར་པ་གཉིས་པ

en: Footer third column
bo: ཤོག་ངོས་འདབས་ཀྱི་བསྟར་པ་གསུམ་པ

en: Footer fourth column
bo: ཤོག་ངོས་འདབས་ཀྱི་བསྟར་པ་བཞི་པ
