Tarski (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Pages
et: Lehed

en: Content
et: Sisu

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: up
et: üles

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Footer
et: Jalus

en: Forum
et: Foorumi teema

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: on
et: -

en: by
et: postitas

en: 1 comment | @count comments
et[0]: 1 kommentaar
et[1]: @count kommentaari

en: Error message
et: Veateade

en: Post new comment
et: Lisa uus kommentaar

en: Warning message
et: Hoiatus

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: sort ascending
et: sorteeri kasvavalt

en: sort descending
et: sorteeri kahanevalt

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Status message
et: Olekuteade

en: Footer first column
et: Jaluse esimene tulp

en: Footer second column
et: Jaluse teine tulp

en: Footer third column
et: Jaluse kolmas tulp

en: Footer fourth column
et: Jaluse neljas tulp
