Tarski (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: up
hy: վերև

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Forum
hy: Ֆորում

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: 1 comment | @count comments
hy[0]: 1 մեկնաբանություն
hy[1]: @count մեկնաբանություն

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
