Tarski (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Pages
az: Səhifələr

en: Content
az: Məzmun

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Last post
az: Son post

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Status message
az: Status mesajı
