Tarski (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Pages
eu: Orriak

en: Content
eu: Edukia

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: up
eu: gora

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Forum
eu: Foroa

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: by
eu: nork egina:

en: 1 comment | @count comments
eu[0]: iruzkin 1
eu[1]: @count iruzkin

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Post new comment
eu: Bidali iruzkin berria

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: sort ascending
eu: ordenatu gora

en: sort descending
eu: ordenatu behera

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Footer first column
eu: Lehen Oin-zutabea

en: Footer second column
eu: Bigarren Oin-zutabea

en: Footer third column
eu: Hirugarren Oin-zutabea

en: Footer fourth column
eu: Laugarren Oin-zutabea
