Tarski (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Pages
oc: Paginas

en: Content
oc: Contengut

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: up
oc: naut

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: on
oc: activat

en: by
oc: per

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Post new comment
oc: Publicar un comentari novèl

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: sort ascending
oc: triar per òrdre creissent

en: sort descending
oc: triar per òrdre descreissent

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Submitted by !username on !datetime
oc: Somés per !username lo !datetime

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Footer first column
oc: Primièra colomna del pè de pagina

en: Footer second column
oc: Segonga colomna del pè de pagina

en: Footer third column
oc: Tresena colomna del pè de pagina

en: Footer fourth column
oc: Quatrena colomna del pè de pagina
