Tarski (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Pages
sl: Strani

en: Content
sl: Vsebine

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: up
sl: gor

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Footer
sl: Noga

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: by
sl: spisal %s

en: 1 comment | @count comments
sl[0]: @count komentar
sl[1]: @count komentarja
sl[2]: @count komentarji
sl[3]: @count komentarjev

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Post new comment
sl: Objavi nov komentar

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: sort ascending
sl: razvrsti naraščajoče

en: sort descending
sl: razvrsti padajoče
