Tarski (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Pages
ur: صفحات

en: Content
ur: متن

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: 1 comment | @count comments
ur[0]: ۱ تبصرہ
ur[1]: @count تبصرے

en: sort ascending
ur: ترتیب صعودی

en: sort descending
ur: ترتیب نزولی
