Tarski (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Pages
fi: Sivut

en: Content
fi: Sisältö

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: up
fi: ylös

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Last post
fi: Uusin kirjoitus

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Forum
fi: Foorumi

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Topics
fi: Aiheet

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: by
fi: Kirjoittanut

en: 1 comment | @count comments
fi[0]: 1 kommentti
fi[1]: @count kommenttia

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Post new comment
fi: Kirjoita uusi kommentti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: sort ascending
fi: Lajittele nousevasti

en: sort descending
fi: Lajittele laskevasti

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Submitted by !username on !datetime
fi: Lähettänyt !datetime käyttäjä !username

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Footer first column
fi: Alatunnisteen ensimmäinen palkki

en: Footer second column
fi: Alatunnisteen toinen palkki

en: Footer third column
fi: Alatunnisteen kolmas palkki

en: Footer fourth column
fi: Alatunnisteen neljäs palkki
