Tarski (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Pages
jv: Kācā

en: Content
jv: Konten

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: up
jv: munggah

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: 1 comment | @count comments
jv[0]: 1 komèntar
jv[1]: @count komèntar

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: sort ascending
jv: urutan maju

en: sort descending
jv: urutan mundur

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Submitted by !username on !datetime
jv: Dikirim !username ing !datetime

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Status message
jv: Status pesen

en: Footer first column
jv: Footer kolom pertama

en: Footer second column
jv: Footer kolom keloro

en: Footer third column
jv: Footer kolom ketelu

en: Footer fourth column
jv: Footer kolom kepapat
