Tarski (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: up
ka: ზემოთ

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Forum
ka: ფორუმი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Posts
ka: პოსტები

en: by
ka: ავტორი

en: 1 comment | @count comments
ka[0]: 1 კომენტარი
ka[1]: @count კომენტარი
