Tarski (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: up
ca: amunt

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: on
ca: a

en: by
ca: per

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime
