Tarski (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: up
is: upp

en: Go to parent page
is: Fara á síðu foreldris

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: by
is: eftir
