Tarski (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: up
kn: ಮೇಲೆ

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: on
kn: ನಲ್ಲಿನ

en: by
kn: ಇಂದ
