Tarski (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: up
nl: omhoog

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: on
nl: op

en: by
nl: door

en: Submitted by !username on !datetime
nl: Door !username op !datetime
