Tarski (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Go to previous page
ta: முந்திய பக்கம் செல்

en: up
ta: மேல்

en: Go to parent page
ta: முதன்மைப் பக்கத்திற்கு செல்க

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கம் செல்
