Tarski (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Submitted by !username on !datetime
ug: !username يوللىغۇچى !datetime
