Tarski (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: up
vi: lên

en: Go to parent page
vi: Đến trang cha

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: on
vi: vào

en: by
vi: bởi

en: Submitted by !username on !datetime
vi: !username gửi vào !datetime
