Tarski (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Pages
be: Старонкі

en: Content
be: Змесціва

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: up
be: уверх

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Forum
be: Форум

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: by
be: аўтар

en: 1 comment | @count comments
be[0]: 1 каментар
be[2]: @count каментары

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Post new comment
be: Дапісаць новы камэнтар

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: sort ascending
be: сарціроўка паводле павялічэння

en: sort descending
be: сарціроўка паводле памяньшэння

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Submitted by !username on !datetime
be: Апублікавана !username у !datetime

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Footer first column
be: Першы слупок футэра

en: Footer second column
be: Другі слупок футэра

en: Footer third column
be: Трэці слупок футэра

en: Footer fourth column
be: Чацвёрты слупок футэра

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
