Tarski (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Content
eo: Enhavo

en: ‹
eo: <

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: up
eo: supren

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en:  ›
eo:  >

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Forum
eo: Forumo

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: by
eo: de

en: 1 comment | @count comments
eo[0]: 1 komento
eo[1]: @count komentoj

en: Post new comment
eo: Afiŝu novan komenton

en: sort ascending
eo: ordigu kreskante

en: sort descending
eo: ordigu malkreskante
