Tarski (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Content
mn: Агуулга

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: by
mn: аар

en: 1 comment | @count comments
mn[0]: 1 сэтгэгдэл
mn[1]: @count сэтгэгдэлүүд

en: Post new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл бичих

en: sort ascending
mn: өсөхөөр эрэмбэлэх

en: sort descending
mn: буурахаар эрэмбэлэх
