Tarski (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (31 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Pages
nn: Sider

en: Content
nn: Innhald

en: ‹
nn: <

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: up
nn: opp

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en:  ›
nn:  >

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Footer
nn: Botntekst

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: by
nn: av

en: 1 comment | @count comments
nn[0]: 1 kommentar
nn[1]: @count kommentarar

en: Post new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: sort ascending
nn: sorter aukande

en: sort descending
nn: sorter minkande

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Submitted by !username on !datetime
nn: Skrive av !username,  !datetime.

en: Footer first column
nn: Botntekst fyrste kolonne

en: Footer second column
nn: Botntekst andre kolonne

en: Footer third column
nn: Botntekst tredje kolonne

en: Footer fourth column
nn: Botntekst fjerde kolonne

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
