Tarski (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Home
ps: کور

en: Pages
ps: پاڼې

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Footer
ps: پښۍ

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: 1 comment | @count comments
ps[0]: ۱ څرګندون
ps[1]: @count څرګندونې

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
