Tarski (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Pages
ar: الصفحات

en: Content
ar: المحتوى

en: ‹
ar: ▸

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: up
ar: فوق

en: Go to parent page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأم

en:  ›
ar:  ◂

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Last post
ar: آخر موضوع

en: Footer
ar: التذييل

en: Forum
ar: المنتدى

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Topics
ar: المناقشات

en: Posts
ar: المحتوى

en: by
ar: كتبه

en: 1 comment | @count comments
ar[0]: تعليق واحد
ar[1]: لا تعليقات
ar[2]: تعليقان
ar[3]: @count تعليقات
ar[4]: @count تعليقا
ar[5]: @count تعليق

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Post new comment
ar: علِّق

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: sort ascending
ar: رتب تصاعديا

en: sort descending
ar: رتب تنازليا

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Footer first column
ar: العمود الأول لتذييل الصفحة

en: Footer second column
ar: العمود الثاني لتذييل الصفحة

en: Footer third column
ar: العمود الثالث لتذييل الصفحة

en: Footer fourth column
ar: العمود الرابع لتذييل الصفحة

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
