Tarski (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Pages
he: עמודים

en: Content
he: תוכן

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: up
he: למעלה

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Forum
he: פורום

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Topics
he: נושאים

en: Posts
he: הודעות

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: by
he: ע"י

en: 1 comment | @count comments
he[0]: תגובה אחת
he[1]: @count תגובות

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Post new comment
he: פרסום תגובה חדשה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: sort ascending
he: מיין בסדר עולה

en: sort descending
he: מיין בסדר יורד

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Submitted by !username on !datetime
he: נכתב ע"י !username בתאריך !datetime

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Footer first column
he: טור ראשון של כותרת תחתונה

en: Footer second column
he: טור שני של כותרת תחתונה

en: Footer third column
he: טור שלישי של כותרת תחתונה

en: Footer fourth column
he: טור רביעי של כותרת תחתונה

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
