Tarski (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Pages
kk: Беттер

en: Content
kk: Контент

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: up
kk: жоғарыға

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Forum
kk: Форум

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: by
kk: кұрылған

en: 1 comment | @count comments
kk[0]: 1 комментарий

en: Post new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: sort ascending
kk: Өсім бойынша іріктеу

en: sort descending
kk: Кему бойынша іріктеу

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Status message
kk: Статус хабарламасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
