Tarski (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Pages
sv: Sidor

en: Content
sv: Innehåll

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: up
sv: upp

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Last post
sv: Senaste inlägg

en: Footer
sv: Sidfot

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Topics
sv: Ämnen

en: Posts
sv: Inlägg

en: on
sv: på

en: by
sv: av

en: 1 comment | @count comments
sv[0]: 1 kommentar
sv[1]: @count kommentarer

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Post new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: sort ascending
sv: sortera i stigande ordning

en: sort descending
sv: sortera i fallande ordning

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Submitted by !username on !datetime
sv: Skrivet av !username !datetime

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: <a href="@link" title="@title">more ›</a>
sv: <a href="@link" title="@title">mer ›</a>

en: Footer first column
sv: Första kolumnen för sidfot

en: Footer second column
sv: Andra kolumnen för sidfot

en: Footer third column
sv: Tredje kolumnen för sidfot

en: Footer fourth column
sv: Fjärde kolumnen för sidfot

en: more ›
sv: mer ›

en: Information about copyright holder of the website - will show up at the bottom of the page
sv: Information om innehavaren av copyright för webbplatsen - kommer att synas längst ned på sidan

en: Tarski theme.
sv: Tema Tarski.

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Tarski theme
sv: Tema Tarski
