Tarski (7.x-1.7) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Pages
af: Bladsye

en: Content
af: Inhoud

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: up
af: op

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Last post
af: Laaste pos

en: Footer
af: Onderskrif

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: by
af: deur

en: 1 comment | @count comments
af[0]: 1 kommentaar
af[1]: @count kommentare

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: Post new comment
af: pos nuwe kommentaar

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: sort ascending
af: sorteer toenemend

en: sort descending
af: sorteer afnemend

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
