Tarski (7.x-1.7) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Pages
bg: Страници

en: Content
bg: Съдържание

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: up
bg: нагоре

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Footer
bg: Под черта

en: Forum
bg: Форум

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: by
bg: от

en: 1 comment | @count comments
bg[0]: 1 коментар
bg[1]: @count коментара

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Post new comment
bg: Нов коментар

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: sort ascending
bg: възходящо сортиране

en: sort descending
bg: низходящо сортиране

en: Submitted by !username on !datetime
bg: Публикувано от !username на !datetime

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню

en: Status message
bg: Статус съобщение
