Tarski (7.x-1.7) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Pages
bs: Stranice

en: Content
bs: Sadržaj

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: up
bs: gore

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: Last post
bs: Zadnji post

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Topics
bs: Teme

en: Posts
bs: Postovi

en: by
bs: od

en: Post new comment
bs: Postavi novi komentar
