Tarski (7.x-1.7) - en to dz translation catalogue (19 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: up
dz: ཡར།

en: Go to parent page
dz: རྩ་ལག་ཤོག་ལེབ་ལུ་སོང་།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Last post
dz: མཐའ་མཇུག་ལུ་འགྲེམ་སྐྱེལ་འབད་ཡོད་མི།

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Topics
dz: གནད་དོན་ཚུ།

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: by
dz: གིས།

en: 1 comment | @count comments
dz[0]: བསམ་བཀོད་༡།
dz[1]: %count བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: Post new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་གནས་བསྐྱོད།

en: sort ascending
dz: ཡར་འཛེགས་ དབྱེ་སེལ་འབད།

en: sort descending
dz: མར་བབ་དབྱེ་སེལ་འབད།
