Tarski (7.x-1.7) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: up
my: အပေါ်သို့

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Post new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးသွင်းရန်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Submitted by !username on !datetime
my: !username က !datetime အချိန်တွင် ရေးခဲ့၏

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
